AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Jablonce

Ve 3. kole FORTUNA:LIGY se Slavia podívá do Jablonce, v článku přinášíme informace pro fanoušky, kteří se tam chystají podívat také.

Zápas se hraje v neděli 14. srpna na Střelnici od 16:00.

Prodej vstupenek

Fotbalový klub v Jablonci nám vyšel vstříc a pro naše fanoušky poskytl sektory na jižní tribuně. Vstupenky jsou již v online prodeji zde do celého sektoru na tribuně Jih, tedy sektory VH, D, C a B. Cena za lístek je 300 korun. Pokud nebude vyprodáno, budou vstupenky v prodeji i na místě.

Vstupenku není třeba tisknout, stačí ji ukázat v telefonu jako soubor nebo v mobilní peněžence.

Pokud se na zápas chystáte do jiného sektoru, řiďte se instrukcemi na webu Jablonce. Schody ke stadionu z ulice Turnovská jsou rozkopané a je třeba je obejít, mapku naleznete zde. Na ostatní tribuny doporučujeme jít bez klubových symbolů.

Výjezdy fanouškovských organizací

Pokud hledáte dopravu do Jablonce, můžete využít společné dopravy buď Tribuny Sever, Odboru přátel anebo Fanklubu.

Parkování a vstup

Vstupenky budou v prodeji i na místě u sektoru hostů 90 minut před utkáním. Ve stejný čas se otevírá i vstup na stadion. Přístup k sektoru hostů je z Vrkoslavické ulice, parkování je možné na parkovišti Kauflandu nedaleko stadionu. Vše najdete na mapě níže, kterou si můžete otevřít i samostatně v novém okně.

Bezpečnostní kontrola

Doporučujeme všem fanouškům včasný příchod na stadion, aby se vyhnuli frontám na vstupenky a bezpečnostní kontrolu. FK Jablonec pro hostující fanoušky připravil vylepšené zázemí. Doporučujeme seznámit se s Návštěvním řádem stadionu, při vstupu na stadion bude kladen důraz na bezpečnostní prohlídky a bude probíhat namátková dechová zkouška na alkohol.

Aktuálně

Raków Čenstochová: Ze třetí ligy pro trofeje

včera
Sešívaní se už ve čtvrtek v rámci play off Evropské konferenční ligy představí na půdě Rakówu Čenstochová. Donedávna ještě zcela neznámého celku, který ale v posledních letech uhranul polskou fotbalovou scénu.

Informace pro fanoušky do Brna

včera
V 5. kole FORTUNA:LIGY jede Slavia do Brna, v článku přinášíme informace pro fanoušky, kteří se tam chystají podívat také.

Předprodej na Raków startuje 15. srpna

včera
Slavia po postupu do play off Konferenční ligy přivítá ve čtvrtek 25. srpna doma ve Fortuna Areně polský tým Raków Čenstochová. Vstupenky na toto utkání se budou přednostně prodávat pro majitele permanentních vstupenek.

Další články