Děkujeme, že fandíte slušně

Velmi si vážíme fandění na každém zápase a i v dnešní den budou fanoušci naším 12. hráčem. V rámci evropských zápasů však současně potřebujeme dodržovat bezpečnostní pravidla stadionu.

To se týká jednak průchodnosti schodů na tribunách, které musí být při zápasech volné z důvodu případného nouzového úniku. Avšak také se to týká vhazování jakýchkoliv předmětů na plochu a zapalování pyrotechniky.

Slavia měla na utkání proti St Joseph´s uzavřenou Tribunu Sever a v případě, že fanoušci nebudou dodržovat bezpečnostní opatření, hrozí Slavii vysoká finanční pokuta a případně i znovu uzavření některých částí stadionu či úplné uzavření stadionu.

Pojďme Slavii pomoct k vítězství, abychom byli spolu ještě silnější. Děkujeme!

Aktuálně

Raków Čenstochová: Ze třetí ligy pro trofeje

včera
Sešívaní se už ve čtvrtek v rámci play off Evropské konferenční ligy představí na půdě Rakówu Čenstochová. Donedávna ještě zcela neznámého celku, který ale v posledních letech uhranul polskou fotbalovou scénu.

Informace pro fanoušky do Brna

včera
V 5. kole FORTUNA:LIGY jede Slavia do Brna, v článku přinášíme informace pro fanoušky, kteří se tam chystají podívat také.

Předprodej na Raków startuje 15. srpna

včera
Slavia po postupu do play off Konferenční ligy přivítá ve čtvrtek 25. srpna doma ve Fortuna Areně polský tým Raków Čenstochová. Vstupenky na toto utkání se budou přednostně prodávat pro majitele permanentních vstupenek.

Další články