Aktualizováno: Informace pro fanoušky na Gibraltar

První zápas nové sezony nás čeká na půdě St Joseph´s FC, kde nás čeká 2. předkolo Konferenční ligy. V článku si přečtěte první důležité informace k zápasu.

První vzájemný zápas mezi Slavií a St Joseph´s FC se bude hrát na Victoria stadium na Gibraltaru 21. července od 19 hodin. Tento článek doporučujeme průběžně sledovat, neboť se v něm budou informace doplňovat i měnit. Níže naleznete rozcestník:

 • Vstupenky
 • Výjezdy fanouškovských organizací
 • Gibraltar
 • Doprava
 • Victoria Stadium
 • Vstup a pobyt v sektoru
 • Kontakt pro případ nouze
 • Vstupenky

  Vstupenky jsou v prodeji online přes Ticketportal do středy 20. července, 18:00. Cena je 580 Kč a vstupenku není třeba tisknout, stačí ji mít v telefonu.

  Nákup probíhá pouze online formou voucheru, každý fanoušek takto bude moci zakoupit až 4 vstupenky a následně na základě zaslaného voucheru na email vstupenky@slavia.cz budeme v průběhu týdne posílat na emaily vstupenky.

  Vstupenky jsou nereklamovatelné, jestliže je zakoupíte a nebudete moct jet na Gibraltar, tak bohužel vstupenky propadají.

  Podmínky pro vstup do země a na stadion

  V současné době není žádné omezení pro vstup na území Gibraltaru ani na stadion St Joseph´s FC.

  Výjezdy fanouškovských organizací

  Na tento zápas nepřipravují fanouškovské organizace žádný organizovaný výjezd, cestu tedy plánujte dle svých individuálních možností.

  Gibraltar

  Gibraltar má rozlohu 6,5 km². Patrně nejznámější je Gibraltar ve světě díky vápencové skále Rock of Gibraltar, na skále žijícím opicím a také díky místnímu letišti. Skála odděluje Gibraltarskou zátoku od Středozemního moře, má v nejvyšším bodě 426 m.

  Victoria Stadium

  Victoria Stadium je sportovní stadion na Gibraltaru, zámořském území Spojeného království. Stadion s kapacitou 5000 diváků je používán pro fotbalová utkání gibraltarské fotbalové reprezentace a několika dalších gibraltarských fotbalových klubů.

  Vstup a pobyt v sektoru

  Vstup na stadion se otevírá hodinu před zápasem, tedy v 18:00. U vstupu bude probíhat klasická prohlídka. Vlajky na pověšení jsou povoleny, vlajky na tyči povolené nejsou.

  V sektoru bude občerstvení včetně alkoholického piva, ale platit bude možné jen hotově. Doporučujeme se na zápas namazat opalovacím krémem.

  Na stadion není povoleno vnášet batohy větší než formát A4, objemné předměty a zavazadla, dětské kočárky, zbraně, drogy, alkohol, pyrotechniku, jakékoliv rasistické, xenofobní či politické nápisy nebo oblečení, drony, lasery, hořlaviny, nářadí, tyče, hudební nástroje, počítače, profesionální kamery, zvířata, megafony, bubny a vlajky na tyči.

  Orientační mapa

  Po zápase

  Po konci zápasu nebudou muset fanoušci čekat v sektoru, budou moci hned odejít.

  Kontaktní osoba pro případ nouze

  Fanouškům bude přímo na Gibraltaru od středy k dispozici kontaktní osoba Slavie pro fanoušky Martin Benda na emailu slo@slavia.cz, twitterovém účtu a ve facebookové skupině Slavia výjezdy. Můžete se na něj obracet ohledně otázek spojených přímo se zápasem, pište na email, twitter nebo do facebookové skupiny. V případě ztráty vstupenky nebude možné vyřídit náhradní vstupenku.

  Pro všechny případy je fanouškům k dispozici český honorární konzulát na Gibraltaru (adresa: Bland Group International, Cloister Building, Irish Town, GX11 1AA Gibraltar), úřední hodiny jsou úterý a čtvrtek od 12 do 13 hodin. K dispozici je pro všechny telefonní linka +350 5401 6747 pro případ nouze jako je například ztráta cestovních dokladů, zranění nebo zadržení.

  Aktuálně

  Raków Čenstochová: Ze třetí ligy pro trofeje

  včera
  Sešívaní se už ve čtvrtek v rámci play off Evropské konferenční ligy představí na půdě Rakówu Čenstochová. Donedávna ještě zcela neznámého celku, který ale v posledních letech uhranul polskou fotbalovou scénu.

  Informace pro fanoušky do Brna

  včera
  V 5. kole FORTUNA:LIGY jede Slavia do Brna, v článku přinášíme informace pro fanoušky, kteří se tam chystají podívat také.

  Předprodej na Raków startuje 15. srpna

  včera
  Slavia po postupu do play off Konferenční ligy přivítá ve čtvrtek 25. srpna doma ve Fortuna Areně polský tým Raków Čenstochová. Vstupenky na toto utkání se budou přednostně prodávat pro majitele permanentních vstupenek.

  Další články