B-tým: V sobotu od 17:00 venku proti Táborsku

Slávsitický B-tým v sobotu čeká druhé kolo Fortuna Národní Ligy. Od 17:00 se představí na hřišti Táborska, kam můžete slávisty přijet podpořit!

Zápas Táborsko - Slavia B se odehraje na stadionu v Kvapilově ulici (Kvapilova 3075, 390 03 Tábor). Táborsko loňskou sezonu F:NL zakončilo na osmém místě, v prvním kole nového ročníku remizovalo 1:1 na hřišti Příbrami.

Na stadionu bude otevřen sektor pro hostující fanoušky, ale fanoušci Slavie si můžou koupit vstupenky i do jiných sektorů. Jednotná cena vstupu je 80,- Kč, děti do 140 cm mají vstup zdarma. Na zápase bude zajištěno občerstvení. Dorazte podpořit mladé slávisty na cestě za prvními druholigovými body!

Jediné parkoviště se rekonstruuje, proto fanouškům doporučujeme zaparkovat v okolních ulicích.

Aktuálně

Raków Čenstochová: Ze třetí ligy pro trofeje

včera
Sešívaní se už ve čtvrtek v rámci play off Evropské konferenční ligy představí na půdě Rakówu Čenstochová. Donedávna ještě zcela neznámého celku, který ale v posledních letech uhranul polskou fotbalovou scénu.

Informace pro fanoušky do Brna

včera
V 5. kole FORTUNA:LIGY jede Slavia do Brna, v článku přinášíme informace pro fanoušky, kteří se tam chystají podívat také.

Předprodej na Raków startuje 15. srpna

včera
Slavia po postupu do play off Konferenční ligy přivítá ve čtvrtek 25. srpna doma ve Fortuna Areně polský tým Raków Čenstochová. Vstupenky na toto utkání se budou přednostně prodávat pro majitele permanentních vstupenek.

Další články